Letošní URBIS už zná svůj program a je opravdu na co se těšit!
4.6.2024 - 6.6.2024 Brno

 

O oživení značky URBIS jsme již informovali. Kompletně přestavěný největší Smart City veletrh v Česku se letos uskuteční ve dnech 4. až 6. června 📅  v areálu Výstaviště Brno.

 

Intenzivní přípravy veletrhu URBIS pomalu míří do cílové rovinky. Je tedy dobré si připomenout, co se za více než rok podařilo: 

 

✔️  Čtyři ministři se podepsali pod stejné memorandum a mezirezortní spolupráce kolem URBISu začala vytlačovat chronický český rezortismus.
✔️  Vytvořil se špičkový konferenční program s koncentrací Smart City témat a speakerů, který v Česku nemá obdoby. 
✔️  Díky organizaci incomingových misí a setkání mezinárodních projektů přijede na URBIS asi stovka zahraničních zástupců. Tito partneři s sebou přinesou cenné know-how a příklady dobré praxe, z nichž budou moct české municipality a regiony velmi dlouho těžit.  
✔️ Svou finanční spoluúčastí jsme zajistili zástupcům samospráv vstup na celou akci zdarma. Připraveny jsou také inkluzivní podmínky pro vystavovatele, kdy inovativní firmy, samosprávy, instituce a další subjekty mají k dispozici extra výhodné stánky od 12 tis. Kč bez DPH 
 
 
Abychom ale neslavili ještě před protnutím cílové pásky 🏁, je nyní zapotřebí, aby se informace o URBISu rozšířila mezi nejrůznější aktéry – samosprávy 🏰, inovativní firmy 👔, univerzity 🎓, neziskové organizace 🆖. A také aby tito aktéři podpořili a dotáhli společné dílo svou účastí a došli si tak pro naservírované know-how. Máme na to totiž jediný pokus, který nejspíše rozhodne i o budoucnosti české Smart City scény, a ten je letos!
 
A na co se konkrétně můžeme těšit? V tomto ročníku se pozornost upíná na všechna horká témata současnosti – energetiku, chytrou mobilitu a efektivní veřejnou správu. V každé oblasti je naplánováno několik panelových debat, networkingových akcí nebo představení nejnovějších trendů v jednotlivých oblastech. Detailní program každého dne veletrhu naleznete níže v příloze anebo na oficiálních stránkách URBISu

 

Tak na viděnou v červnu!

Publikováno dne: 22.4.2024