Seminář k 2. výzvě pro demonstrativní projekty Smart Cities (např. 5G)
25.9.2023 Park Golf, Hradec Králové

 

Ve spolupráci s Centrem investic, rozvoje a inovací CIRI HK Vás srdečně zveme na seminář o 2. výzvě pro demonstrativní projekty Smart Cities (např. 5G), který se bude konat v pondělí 25. září 2023 od 14:00 v Hradci Králové (Park Golf Club, Roudničská 730, Hradec Králové).

 

Cílem semináře je seznámení účastníků s podrobnostmi připravované 2. výzvy Ministerstva pro místní rozvoj pro demonstrativní aplikace v oblasti Smart Cities. Na semináři Vám představíme detaily druhé výzvy pro územně samosprávné celky a další žadatele zaměřující se na oblasti jako bezpečnost, monitoring, vzdělávání, zdravotnictví atd. Dozvíte se jaký je předpokládaný termín pro vyhlášení této výzvy, jaká je alokace na projekt, kolik projektů bude přibližně podpořeno a jaký bude termín jejich dokončení. Součástí akce je také prostor pro zodpovězení Vašich dotazů, konzultaci projektových záměrů nebo networking.

Stejně jako v případě 1. výzvy zaměřené na demonstrativní projekty 5G, bude i 2. výzva financována z prostředků Národního plánu obnovy. Pro více informací o úspěšných projektech z 1. výzvy se můžete podívat na článek zde.

Seminář je určen pro zástupce z měst, obcí, krajů, škol a dalších veřejných subjektů či zájemců z celé ČR.

Bližší informace a kontaktní osobu pro registraci naleznete na tomto odkaze.   

 

 

Publikováno dne: 17.8.2023